تاریخچه

اوساکفاش فعالیت خود را در سال 1375 با مدیریت آقای مسعود احمدی پور به صورت تیم فروشگاهی، توزیعی و پخش و فروش انواع کفش به صورت اختصاصا طبی (مردانه و زنانه) با هدف ارتباط مستقیم فروش با مشتری آغاز کرد و پس از آن چندین سال متوالی نمایندگی­ های معتبری همچون دکتر ماخ آلمان، دکتر شول، شیفر و چند کمپانی دیگر را بر عهده داشت.

در سال 1385 با تغییر نگرش و سیاست مدیریتی مبنی بر برند سازی و تولید صنعتی تحت نظارت اوساکفاش بر اساس استانداردهای لازم اقداماتی را جهت آموزش کارکنان و آماده کردن زیر ساخت­های تولید و تکمیل خط تولید به صورت صنعتی با ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا مبتنی با استانداردهای روز اروپا، موفق شد گام بلندتری بردارد و محصولات خود را در لوازم پزشکی و داروخانه های سطح کشور ارائه نماید. تمامی محصولات اوساکفاش از چرم طبیعی بوده که این محصولات شامل انواع کفشهای طبی و معمولی، انواع کیف ها و کمربند ها می باشد که برای تمامی خانم ها و آقایان در هر رده سنی قابل استفاده می باشد.

در سال 1391  با توجه به گسترش فروشگاه­های زنجیره­ ای، اوسا کفاش برآن شد که اقدام بر تاسیس فروشگاه­های زنجیره­ ای با برند اوساکفاش نماید و اینک اوساکفاش با داشتن پنج شعبه و 30000 مشترک فعال با مرکزیت شیراز ، با هدف تولید کالای ملی وایجاد کارجهت جوانان ایران اسلامی وافتخارصادرات کالای ایرانی گام برمی­دارد.

در سال 1395 برای اولین بار درصنعت کفش ایران فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نمود و پس از آن در سال 1396 موفق به کسب نشان برنز تعاملات الکترونیکی از وزارت صنعت  معدن وتجارت شد واینک با فروش وارسال رایگان به تمام نقاط کشور با داشتن  تیمی پویا وقوی در حوزه کسب وکار اینترنتی در حال انجام فعالیت می باشد. 

در سال 1397  موفق  به  کسب  گواهینامه های ایزو 9001:2015  (سیستم مدیریت کیفیت)  وایزو  10002:2014  (سیستم استاندارد رسیدگی به شکایات مشتریان ) و ایزو 10004:2012 (سیستم استاندارد پایش واندازه گیری رضایت مشتریان)  از شرکت QA TECHNICاز کشور آلمان شد .

در سال 1398 نیز موفق به دریافت گواهی نامه حمایت از حقوق مصرف کننده از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گردید و پس از آن در سال 1399 نیز با تلاش بیشتر در جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان موفق به کسب تندیس نقره ای از جشنواره حمایت از حقوق مصرف کننده گردد.