در حال بارگذاری

سیستم دریافت سفارش های تلفنی اوساکفاش از تاریخ شنبه مورخ 96/2/5 مقارن با مبعث رسول اکرم (ص) رسما ً فعالیت خود را آغاز نمود.


*شما مشتری گرامی می توانید جهت سهولت در امر خرید، کالای مورد نظر خود را از طریق تماس تلفنی با همکاران مربوطه ، سفارش داده و در محل مقرر دریافت نمائید. لطفاً به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل احتمالی موارد زیر را قبلا ًبه دقت مطالعه فرمائید.


*کالای مورد نظر خود را از طریق شعب اوساکفاش و یا مراجعه به سایت، بخش محصولات انتخاب نمائید.


*دقت فرمائید ساعت تماس جهت سفارش صرفاً 9صبح الی 16 بعد از ظهر می باشد.*ارسال در شیراز به صورت رایگان می باشد.

 

*در شهرستان ها هزینه ارسال کالا، تا سقف مبلغ خرید 5،000،000 ریال بعهده مشتری بوده و برای سفارش های بالای این مبلغ ، رایگان می باشدلازم به ذکر است در صورت حراج فصلی شعب و یا در صورت تخفیفات ویژه کالا ، درصد تخفیف سفارش تلفنی لحاظ نخواهد شد و تنها یک تخفیف شامل خرید شما می گردد.


*هزینه ارسال برای خرید های 5،000،000 ریال به پایین، در شهرستان ها مبلغ 250000 ریال می باشد.*ارسال کالا در شیراز از طریق پیک اوساکفاش و برای سایر شهرها از طریق پست انجام می گیرد.


*زمان لازم برای ارسال سفارش های داخل شهر شیراز 24 ساعت در روزهای کاری خواهد بود و حداکثر زمان برای سفارش های سایر شهرها 72 ساعت می باشد.در صورتیکه در زمان ارسال سفارش تغییری ایجاد گردد به اطلاع مشتری گرامی رسیده و هماهنگی های لازم انجام خواهد گرفت.


*لازم است در هنگام سفارش، مشخصات دقیق خود را جهت عضویت در باشگاه مشتریان اوساکفاش و ارسال کالا به همکاران مربوطه اعلام فرمایید.


*نحوه پرداخت هزینه کالای سفارشی در شیراز به صورت واریز به حساب یا به کارت و یا نقدی در محل می باشد. در سایر شهرها نحوه پرداخت از طریق درگاه الکترونیکی سایت  انجام پذیر خواهد بود.


*مشتریانی که هزینه کالای ارسالی خود را از طریق واریز به حساب یا کارت پرداخت می نمایند لازم است بلا فاصله با همکاران ما تماس گرفته و شماره فیش یا کد پیگیری خود را اعلام نمایند. پس از تائید پرداخت، اقدامات جهت ارسال کالای درخواستی انجام خواهد گرفت.


*دقت فرمایید در صورت وجود هرگونه اشکال در کالای ارسالی می توانید در اسرع وقت با همکاران ما تماس گرفته تا مسئله را پیگیری نمایند. همچنین هزینه ارجاع کالا برای اقلام بالای 5،000،000 ریال با اوساکفاش و برای کمتر از آن به عهده مشتری خواهد بود.لطفاً به منظور ارائه خدمات پس از فروش حتماَ جعبه محصول، کد کالا و فاکتور خرید را نزد خود نگه دارید.


*برای آگاهی بیشتر از نگهداری محصولات چرمی و همچنین شرایط ارائه خدمات پس از فروش به بخش امور خدمات پس از فروش سایت مراجعه فرمائید.