در حال بارگذاری

مشتری گرامی

جهت فعال سازی گارانتی و خدمات پس از فروش مطالب زیر را به طور دقیق مطالعه کرده و فرم را تکمیل نمایید. بدیهی است پس از تکمیل و ثبت فرم، گارانتی کالای شما فعال می گردد. همچنین اوساکفاش با هدف ارتقای کیفیت خدمات خود و ایجاد یک ارتباط متقابل با مشتریان سعی در افزایش بیشتر رضایت مشتریان خود دارد، از این رو خواهشمند است با پاسخ به موارد ذیل  ضمن شرکت در قرعه کشی نظر سنجی، ما را در رسیدن به این هدف یاری فرمایید.

 

گارانتی

کلیه اجناس چرمی اوسا کفاش شامل: انواع پای پوش (کفش، صندل و چکمه) به مدت 6 ماه پس از فروش شامل ضمانت می باشند. برای اعمال خدمات پس از فروش رجوع به تمامی شعب اوساکفاش و ارائه فاکتور خرید الزامی است چنانچه فاکتور خرید در دسترس نبوده با رجوع به شعبه خریداری شده و اعلام اسم شخص خریدار، گارانتی در کالای موردنظر اعمال خواهد شد. گارانتی اوسا کفاش نه تنها در شیراز بلکه شامل خرید های حضوری و اینترنتی از سراسر کشور می باشد.

گارانتی شامل تعمیرات با هزینه سازمان و یا شارژ اعتبار مشتری مطابق فاکتور صادر شده برای مشتری به منظور خرید مجدد کالا می باشد.

هر گونه تعمیرات محصولات اوساکفاش در دوره گارانتی رایگان و در صورت پایان رسیدن مدت گارانتی در صورت موجود بودن چرم، یراق و لوازم مربوطه  با دریافت وجه هزینه آن امکان پذیر می باشد. حداکثر مدت زمان لازم جهت انجام تعمیرات 2 هفته کاری می باشد.

تعویض کالا

جهت رفاه بیشتر مشتریان محصولات اوساکفاش در صورت عدم استفاده و سالم بودن بارکد به مدت 72 ساعت پس از خرید و فقط با ارایه فاکتور در شعب خریداری شده تعویض امکان پذیر می باشد.

نکات مهم بعد از خرید کفش

مواردی که شامل گارانتی نمی شوند

کفش تا هنگامی که فرم پای شما را نگرفته باشد ممکن است قسمت پنجه ی پای شما را بزند که معمولا بعد از چند روز مشکل حل خواهد شد.

چرم و آستری که در کفش های اوساکفاش استفاده شده 100% طبیعی بوده  و دارای منفذ های ریز برای تنفس پا می باشند بنابراین چرم طبیعی ضد آب نمی باشد ودرصورتی که برای مدت طولانی در معرض آب و باران باشد رطوبت و آب را به خود جذب خواهد کرد و فقط کفش هایی که علامت "ضد آب" دارند در مقابل آب مقاوم هسستند.

کفش های خیس را زیر نور خورشید و یا حرارت دیگری خشک نکنید این باعث خشک شدن و ترک خوردن چرم کفش شده و ممکن است چرم فرم خود را از دست بدهد.

نور مستقیم و شدید خورشید در دراز مدت ممکن است باعث به وجود آمدن بوی نا مطبوع پا شود برای بسته نشدن منفذ های چرم بهتر است کفش های خود را به تناوب تعویض نموده و بعد از هر استفاده طولانی به مدت یک یا دو روز به کفش ها استراحت داده شود. 

به هیچ عنوان برای تمیز کردن کفش های خود (رویه و زیره) از مواد شوینده و سفید کننده استفاده نکنید زیرا باعث پوسیده شدن چرم و تغییر رنگ آن می گردد.

چرم، جیر و نابوک در ماشین لباس شویی قابل شسشو نیستند.

تنگی یا گشادی و اندازه نبودن یا ناراحتی کفش مربوط به مرغوبیت کالا نمی باشد وشامل گارانتی نمی باشد.

بدیهی است عدم رعایت موارد فوق باعث ساقط شدن گارانتی کفش شما می گردد.

کالاهای حراجی فصلی شامل گارانتی جهت مشتریان عادی  نمی باشند وفقط مشتریان گروهبندی می توانند از مزایای گارانتی استفاده نمایند.

از آنجا که یراق آلات در کیف ها و بعضی کفش ها مواردی است که با توجه به مدل توسط مجموعه اوساکفاش تهیه می شود و در تولید آنها هیچ دخالتی ندارند ، لذا اوساکفاش یراق آلات را به هیچ عنوان گارانتی نمی کند و شامل ضمانت نمی باشد ولی در صورت بروز خرابی و موجود بودن آن قطعه در بخش خدمات پس از فروش آن قطعه تعویض می گردد. بدیهی است هزینه آن توسط واحد خمات پس از فروش دریافت می گردد.

هرگونه استفاده ناصحیح از کالا شامل گارانتی نمی باشد در صورت پوشیده شدن کفش مشکلاتی از قبیل گشادی، تنگی و ... تحت هیچ شرایطی شامل گارانتی نمی باشد پس در هنگام خرید دقت بیشتری نمایید.

کالاهای خریداری شده در حراج شامل گارانتی نمی باشند مگر با درخواست و پرداخت هزینه از سوی مشتری.

 

 پیشنهاد می شود قبل از پوشیدن کفش با استفاده محصول بر روی فرش (بدون این که خدشه ای به زیره کفش وارد شود) آن راامتحان کرده ودر صورت داشتن چنین مشکلاتی ظرف 48 ساعت در جهت تعویض کالا در شعب اقدام نمایید.

هر گونه تعمیر یا سرویس در مدت ضمانت باید توسط واحدهای مجاز اوساکفاش باشد در غیر این صورت اوساکفاش هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی نخواهد داشت.

شستشوی محصولات توسط مشتری ، شستشوی محصول توسط ماشین لباس شویی، برخورد محصول با مواد شیمیایی، واکس و پولیش غیر مجاز توسط مشتری و با مواردی غیر از مواد مورد تایید اوساکفاش، تعمیر محصولاتی که بر اثر استفاده نادرست یا عدم نگهداری صحیح دچار عیب شده اند شامل ضمانت نخواهند بود

در کالاهای تهیه شده از چرم، جیر، نابوک و پولاپ به دلیل ماهیت رنگرزی اصلاح مجدد رنگ وجود ندارد.  

 

    خطا در ثبت فرم
  • فرم با موفقیت ثبت شد
  • کد فرم: QF-078