در حال بارگذاری

درباره اوساکفاش

اوساکفاش فعالیت خود را در سال 1375 با مدیریت آقای مسعود احمدی پور به صورت تیم فروشگاهی، توزیعی و پخش و فروش انواع کفش به صورت اختصاصا طبی (مردانه و زنانه) با هدف ارتباط مستقیم فروش با مشتری آغاز کرد و پس از آن چندین سال متوالی نمایندگی­ های معتبری همچون دکتر ماخ آلمان، دکتر شول، شیفر و چند کمپانی دیگر را بر عهده داشت.

در سال 1385 با تغییر نگرش و سیاست مدیریتی مبنی بر بدنه سازی و تولید صنعتی تحت نظارت اوساکفاش بر اساس استانداردهای لازم اقداماتی را جهت آموزش کارکنان و آماده کردن زیر ساخت­های تولید و تکمیل خط تولید به صورت صنعتی با ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا مبتنی با استانداردهای روز اروپا، موفق شد گام بلندتری بردارد و محصولات خود را در لوازم پزشکی و داروخانه های سطح کشور ارائه نماید. تمامی محصولات اوساکفاش از چرم طبیعی بوده که این محصولات شامل انواع کفشهای طبی و معمولی، انواع کیف ها و کمربند ها می باشد که برای تمامی خانم ها و آقایان در هر رده سنی قابل استفاده می باشد.

در سال 1391  با توجه به گسترش فروشگاه­های زنجیره­ ای، اوسا کفاش برآن شد که اقدام بر تاسیس فروشگاه­های زنجیره­ ای با برند اوساکفاش نماید و اینک اوساکفاش با داشتن پنج شعبه و 30000 مشترک فعال با مرکزیت شیراز ، با هدف توسعه شعب در تمامی نقاط کشور گام برمی­دارد.

در سال 1395 فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نمود و پس از آن در سال 1396 موفق به کسب نشان برنز تعاملات الکترونیکی شد. 

در ویدیوهای زیر می توانید بخشی از خدمات مجموعه اوساکفاش به مشتریان خود را به اختصار مشاهده نمایید.