در حال بارگذاری

استانداردهای انتخابِ کفش پاشنه بلند

 استانداردهای انتخابِ کفش پاشنه بلند 

 
اگر ما برای داشتن بدنی سالم ، خود را از پوشیدن هر روزه ی کفش های پاشنه بلند منع کنیم ،بالاخره روزی می رسد که برای شرکت در مجلسی رسمی ناگزیر به انتخاب کفش های پاشنه بلند خواهیم بود 
در این مقاله می خواهیم با هم نکاتی را بیاموزیم که به ما در انتخاب یک کفش استاندارد کمک می کنند .
شما با رعایت همین چند نکته ی کوتاه خواهید دید که نه تنها در نیمه های مجلس مجبور به پابرهنه قدم برداشتن نمی شوید بلکه دیگران را در انتخاب هوشمندانه تر کفش نیز راهنمایی خواهید کرد. 

 
چگونه یک کفش پاشنه بلند راحت بخریم؟
کفش پاشنه بلند، آرزوی اکثر کسانیست که برای خرید کفش می روند، اما دست آخر با یک جفت کفش کتانی برمی گردند! حتما شما هم دیده اید که در مراسم ها ابتدا همه ی خانم ها با کفش های پاشنه دارشان، جلوه می کنند، اما هنوز به وسط مراسم نرسیده، کفش ها به کناری می رود و پابرهنه می شوند، اگر می خواهید این اتفاق برای شما نیفتد، مطلب زیر را بخوانید و از راه و روش انتخاب یک کفش پاشنه بلند مناسب با خبر شوید.
 
1 - ابتدا اطمینان حاصل کنید که سایز کفش مناسب را انتخاب کردید.
بر روی ورقه ای کاغذ بایستید و اطراف کفشتان را خط بکشید، سپس گرداگرد پای بدون کفش و برهنه خود را خط بکشید. ممکن است دریابید که بخش هایی از پای شما از کفش پهنتر و عریض تر است. معمولا فروشنده به شما می گوید که کفشی که اندکی تنگ است، با پوشیدن بهتر می شود، اما اگر کفشی در مغازه اندازه پای شما نیست، بهتر است آن را نخرید. مطمئن شوید که قوس کفش اندازه پای شما است.
 
2 - به دنبال کفش هایی باشید که بندهای آن دور ساق پایتان بپیچد تا پشتیبان و تکیه گاهی را برای پای شما فراهم کند.
 
3 - کفش پاشنه بلند، جزو آن دسته از چیز هایی است که برای خرید آن باید دست و دلباز باشید و آن را از برند های معتبر خریداری کنید.
 پاشنه ای که کیفیت خوبی داشته باشد از کمردرد یا پیچ خوردگی پا جلوگیری می کند. اگر پاشنه کفش شما بیش از 10 سانتی متر باشد و در قسمت پنجه آن نیز کفی نداشته باشد، به دلیل قوسی که بین پنجه و پاشنه پای شما ایجاد می شود، فشار زیادی بر پای تان وارد می شود. اگر از کفشی با این ویژگی خوش تان آمده، از کفاشی ماهر بخواهید بر قطر کفی پنجه کفش، یک سانت بیفزاید.
 
4 - از عرق کردن پاها در کفش پاشنه بلند جلوگیری کنید.
در داخل کفش های پاشنه بلند خود پودر تالک بپاشید این کار از تعریق و گرم شدن پای شما جلوگیری می کند.
 
5 - استفاده از نیم کفی های ارتوپدی راه دیگر است که در داخل کفش قرارمی گیرد و به این ترتیب پوشیدن کفش پاشنه بلند برای شما راحت تر خواهد شد.
 این کفی های شفاف، خود را با فرم های مختلف پا وفق می دهند، از لیز خوردن شما جلوگیری می کنند و هم چنین شما می توانید بارها از آن استفاده کنید.
 
6 - هنگام خرید کفش پاشنه بلند چند دقیقه با آن راه بروید.
با جناب فروشنده تعارف نکنید و چند دقیقه به کفش پاشنه بلندتان راه بروید تا مطمئن شوید با آن راحت هستید.
 
7 - جنس راحت را برای کفش پاشنه بلندتان انتخاب کنید.
جنس چرم و جیر از ورنی راحت تر هستند، پس دنبال ورنی پاشنه بلند نباشید.
 

([[$parent.lstComments.length]]) نظر

[[item.name]]
[[item.created_at|pDate]]

[[answer.name]]
[[answer.created_at|pDate]]

ثبت نظر