در حال بارگذاری

نحوه هماهنگ کردن کیف و کفش

نحوه ست کردن کیف و کفش


چگونه کیف دستی خود را با کفش خود هماهنگ کنیم؟


یکی از سرگرمی های دنیای مد به ویژه برای بانوان این است که کیف ها و کفش های خود را بتوانند با هم هماهنگ نمایند. حال سوال این است که چگونه باید این دو مورد را با هم ست نمود؟ چه اصولی را باید در انتخاب های خود رعایت کرد؟ برای خرید کیف و کفش چه انتخاب هایی انجام دهیم؟ آیا باید کفش های خود را با کیف هماهنگ کنیم؟ این ها سوالاتی هستند که در هنگام استفاده کیف و کفش به آن ها برمی خوریم.


چرا کیف و کفشتان را با هم ست می کنید؟

 

این یک انتخاب شخصی است، تعهدی است که برای خود ایجاد می کنیم. البته در برخی از محافل اجتماعی یا حرفه ای در این زمینه قوانینی وجود دارد که باید از آنها پیروی کرد. یک زن ممکن است بخواهد احساس خوبی در استایل خود داشته باشد، مخصوصا با کالاهای چرمی با کیفیت که به رشد شخصی او نیز کمک می کند. همچنین مراقبت از بدن و انتخاب لباس که بتواند احساس خوش پوشی نماید.


قوانین اساسی برای هماهنگ کردن کیف وکفش عالی چیست؟


قوانین ضروری برای ست کردن اکسسوری‌های مد، کفش و کیف، تعادل و هماهنگی بین این دو را حفظ می‌کند، چیزی که باید در ظاهر کلی شما برجسته باشد. اما این نشانه کافی نیست زیرا همچنین لازم است که هماهنگی با لباس شما و در نتیجه مطابق با استایل شما باشد. بنابراین اول از همه، علاقه مندی به حل موضوع کیف و کفش با رعایت سه نکته زیر وجود دارد:


•    رنگ:

بدیهی است که رنگ عنصری است که به طور طبیعی زمانی به وجود می آید که بخواهید بین دو عنصر هماهنگی زیبایی داشته باشید. این موضوع می تواند برای هر دو، یک رنگ باشد. یک قانون اساسی که به خوبی کار می کند، اما همچنین می تواند از دو رنگ جدا انتخاب شده باشد، در این مورد آزادی بیشتری دارد، مثلا کیف دستی چرمی قهوه ای شما با کفش های شتری، بژ، زرد، شنی و ... بسیار خوب می شود. 
رنگ های مکمل یا همبسته نیز با هم وجود دارد. مثلا زرد و آبی، قرمز و خاکستری، سبز و آبی، نارنجی و آبی. در آنجا، این یک موضوع سلیقه ای با بسیاری از آکوردهای شناخته شده است که به راحتی در اینترنت و صرف کمی جستجو در وب پیدا خواهید کرد. میدان به اندازه کافی گسترده است تا امکانات زیادی را به شما ارائه دهد. می توانید چندین رنگ مکمل را روی خود ترکیب کنید، مثل یک کیف دستی سبز، کفش آبی و یک کت خاکستری تا هنگامی که به تناژ رنگی دلخواه خود برسید.


•    مواد:

در اینجا دوباره می‌توانیم روی مواد مشابه یا با مواد مکمل بازی کنیم، این کار آسان است. چرم و جیر، بوم و چرم، چرم کروکدیل و چرم صاف و انواع دیگر موادی که با آن کیف و کفش تولید می شوند. استفاده از این موارد همگی سلیقه ای است و بستگی به ظاهر شما دارد.


•    شکل یا خطوط:

این مورد کمتر واضح اما جالب است، می توانید بر روی یک تضاد یا برعکس بر روی یکپارچگی شکل کیف و کفش خود شرط بندی کنید. مخصوصاً برای خطوط اصلی مثلا کفش های نوک تیز با کیف مربع، کفش های کتانی با کیف پول صادق است. کمی ذهنی است، اما تخیل یا حس زیبایی‌ شناختی شما باید ترکیب ‌های جالبی پیدا کند. سعی کنید در انتخاب های خود از کیف‌هایی که شکل‌های بیشتری نسبت به کفش‌ها دارند، استفاده نمایید.


برای هماهنگی رنگ کیف با کفش چه توصیه ای دارید؟


اگر در این زمینه تمرین کافی ندارید، بهتر است از ساده‌ترین چیز شروع کنید. رنگ‌هایی را که برای شما واضح‌تر به نظر می‌رسند، بیشتر اوقات یکسان ترکیب کنید. سپس با تجربه بیشتر سعی کنید دو تناژ رنگ ظریف دیگر را کنار هم قرار دهید و سپس به تدریج با چندین تناژ رنگی و مواد مختلف کنار هم امتحان کنید. جسارت با تمرین می آید، پس ایده های خوب را انجام دهید. فقط بحث اعتماد به نفس است. ارتباط رنگ ها را می توان به راحتی در سایت های مد یا طراحی مختلف پیدا کرد.

 
برای ست کیف و کفش چه اشتباهی نباید انجام داد؟


بدترین اشتباه در مورد ترکیب کیف و کفش زنانه، ظاهر کلی است! خودتان را کاملاً با جین، جیر، حاشیه، مروارید، چرم میخی و غیره تصور کنید، حتی تمام سیاه یا تمام سفید که در استایل جالب به نظر نمی رسد.


کیف دستی خود را با توجه به کفش خود انتخاب کنید (یا برعکس)


در این حالت، هر بار که کیف یا کفشی می‌خرید، باید به آنچه که قبلاً برای تکمیل آن دارید فکر کنید. بسیاری از خانم هایی که ابزاری برای داشتن انبوهی از لوازم چرمی در کمد خود ندارند، ترجیح می‌دهند ابتدا کیف‌هایی با رنگ نسبتاً خنثی (شتری، طبیعی، قهوه‌ای، مشکی) بخرند تا با همه آن‌ها یا بیشتر کفش ‌هایشان همراه شوند. . بنابراین در میان مدت، ما می توانیم لوازم جانبی زیادی داشته باشیم که با هم کار کنند. 


در جفت کردن لباس به یک حرفه ای واقعی تبدیل شوید


هنگامی که چیدمان اولیه اتاق رختکن شما کامل شد، می توانید به تدریج با بیرون رفتن در یک شکار یکباره و صبورانه برای یافتن قطعاتی که با آنهایی که قبلاً دارید ارتباط برقرار می کند، کمی جسارت بیشتری نشان دهید. یکی یکی، با توجه به یافته‌های خود و ابزاری که دارید، قسمت یا جفتی را که با آن اکسسوری دیگر بی‌نقص است، بچینید. با گذشت زمان، بوم شیک و الهام گرفته خود را با آوردن مرتب تغییرات ببافید. پس از چند ماه یا سال، مجموعه شما واقعا جالب خواهد شد و شما یک متخصص واقعی در زمینه استایل خواهید بود!


اگر به دنبال کیف و کفش خاصی هستید از شما دعوت می شود تا از وب سایت و اینستاگرام اوساکفاش دیدن فرمایید.
تیم پشتیبانی مجموعه اوساکفاش آماده راهنمایی شما برای انتخاب کفش، کیف مناسب و نحوه ست کردن آن ها می باشد.
قلب دومتان را مراقبت می کنیم.

 


 

([[$parent.lstComments.length]]) نظر

[[item.name]]
[[item.created_at|pDate]]

[[answer.name]]
[[answer.created_at|pDate]]

ثبت نظر