در حال بارگذاری

چگونه می توان از شال پشمی مراقبت کرد؟

چگونه می توان از نخ نخ شدن شال پشمی محافظت کرد؟

ریختن در روسری های پشمی کاملاً معمول است. رفع این مشکل به راحتی قرار دادن روسری در فریزر و گذاشتن سرما در الیاف کوتاه است.

روسری را با احتیاط جمع کنید
آن را در یک کیسه پلاستیکی مهر و موم کننده قرار دهید
آن را یک شب در فریزر بیرون بیاورید
روسری را از کیف بیرون بیاورید
بیرون بروید و زمستان را بدون ریزش مواجه کنید
چگونه جلوی شال پنبه ای را بگیریم
یک شستشوی خوب ممکن است تمام نیازهای روسری شما باشد.

روسری خود را بشویید
یک قاشق چایخوری سرکه مقطر را در آب شستشو اضافه کنید
اجازه دهید تا صاف و خشک شود
چگونه می توان یک روسری مصنوعی را از ریزش مو متوقف کرد
بیشتر این روسری ها به منظور ریختن ، قرص یا فازی بودن طراحی نشده اند. بنابراین ... ممکن است یک روسری دمدمی مزاجی بر روی دستان خود داشته باشید.

آن را بشویید یا شورشی کوچک بپوشید و لوازم جانبی جدید ریش ران را فازی کنید.

چگونه می توان قرص ها را از روسری حذف کرد؟
برای جلوگیری از دوز زدن روسری خود ، هر قرصی را با یک قیچی کوچک یا تیغ تیغ بردارید.
مراقب باشید با برش بیش از حد نزدیک به سطح ، به بقیه روسری آسیب نرساند.
همچنین می توانید از شانه ژاکت یا ریش تراش پارچه ای برقی استفاده کنید.
برای مراقبت از روسری خود وقت بگذارید و از شما نیز مراقبت خواهد کرد.

 چگونه رنگ را انتخاب کنیم:
با وجود آنچه ممکن است به شما گفته شود (یا از آن ترسیده اند) - در مورد انتخاب رنگ روسری هیچ قانون ثابتی وجود ندارد. این مسئله حتی در مورد روسری های زمستانی نیز صادق است.

این بدان معنا نیست که شما برای مراسم رسمی بعدی خود باید یک روسری راه راه قرمز و سفید بپوشید ... مگر اینکه بخواهید مردم فکر کنند والدو را پیدا کرده اند. اگرچه ممکن است هیچ قانون ثابتی وجود نداشته باشد ، اما تمرکز بر رنگ پوست و آنچه می پوشید به شما در انتخاب رنگ مناسب کمک می کند.
آسانترین راه برای تعیین رنگ پوست:
تعیین رنگ پوست لازم نیست که یک روند طولانی و کشیده باشد. در واقع ، یادگیری اصول می تواند به شما در کلیه جنبه های کمد لباس کمک کند.
برای تعیین رنگ پوست:
آستین خود را بالا بزنید و به رگهای خود نگاه کنید. رگهای سبز با رنگ پوست گرم برابر است. اگر رگهای شما مانند نارنجی نئون یا سیاه رنگ دیگری است با پزشک خود تماس بگیرید.

رنگ های روسری برای رنگ های گرم پوست:
رنگ های عمیق تر با زنگ های طلایی
رنگ زرد
طلای عسل
قرمز نارنجی
زنگ
زیتون
فیروزه
سبزهای عمیق

رنگ شال خنثی چیست؟
دانستن رنگ پوست به شما کمک می کند تا روسری را براساس رنگ خود انتخاب کنید ، اما اگر چیزی با جسارت کمتر از طلای عسل بخواهید چه اتفاقی می افتد؟ اینجاست که افراد بی طرف وارد می شوند.
ابتدا اجازه دهید بگوییم خنثی به معنای کسل کننده نیست. همچنین به معنای سیاه نیست - خاکستری و بژ نیز خنثی محسوب می شوند.
شما چی پوشیدید؟
یک زمان و مکان برای یک روسری چاپی حیوانات نئون "به من نگاه کنید" وجود دارد. ما مطمئن نیستیم که چه زمانی ، اما گزینه های خود را باز نگه خواهیم داشت. ما مطمئن هستیم که تطبیق روسری شما با لباس شما لازم نیست.
لازم نیست کت مشکی را با روسری مشکی ست کنید. در حقیقت ، رنگ خاکستری همه کاره تر است و شما را از حالت تطابق زیاد مطابقت نمی دهد. اگر زیاد برنزه و قهوه ای پوشیده اید ، روسری بژ را امتحان کنید.
یک روسری پررنگ و رنگی را با یک لباس خنثی تر ست کنید. یک روسری چهارخانه با یک ژاکت مشکی و شلوار جین تیره امتحان کنید. این الگو به جای "من در تاریکی لباس پوشیدم" "بله ، این را گرفتم" صدا خواهد زد.


به یاد داشته باشید که روسری لوازم جانبی است  و بسیار کاربردی ،. اجازه دهید آن ستاره ستاره و ظاهر شما باشد (شاید یک رنگ روشن) ایده خوبی نباشد زیرا ما معمولاً روسری ها را یک بار در آن برمی داریم.

چگونگی انتخاب روسری برای مناسبت
زمستان یک فصل عالی برای استایل مردانه است و روسری یک بازیکن بزرگ در بهترین حالت است. آیا به دفتر می روید یا قرار ملاقات کور در میخانه دارید؟

به یاد داشته باشید که یک روسری می تواند چیزی غیر از گرم نگه داشتن شما باشد. این همچنین می تواند به عنوان یک سر اشاره به سمت شیک شما باشد ... و سبک هرگز در قرار کور به کسی آسیب نمی رساند. عملکرد و مد دو کلمه مورد علاقه ما.
 

([[$parent.lstComments.length]]) نظر

[[item.name]]
[[item.created_at|pDate]]

[[answer.name]]
[[answer.created_at|pDate]]

ثبت نظر