در حال بارگذاری

مدل دار کردن و تمیز کردن شال

مدل دار کردن شال و تمیز کردن آن ها
شاید بیشترین توصیه در مورد شال گردن در مورد بستن ، بسته بندی ، فرم دادن ، بستن ... این ایده است.

ما از هایدی ، طراح اصلی Bohemian Revolt ، بهترین گزینه ها و کمک به مهارت های گره زدن و بسته بندی را درخواست کردیم. او این کار را به 5 روش پوشیدن روسری ساده ، شیک و گرم محدود کرده است.

پوشیدن هر یک از اینها آسان است بدون اینکه به نظر برسد که امروز صبح ساعت ها را برای تنظیم روسری خود صرف کرده اید. بعلاوه ، فقط 1 به گره واقعی احتیاج دارد که بقیه آن بسته می شود.
ساده ترین راه برای پوشیدن روسری. دستها پایین. این ترکیبی از گرما و سهولت است که می توانید با روسری های کلفت و کم بافت استفاده کنید. با روسری های متوسط ​​تا بلند استفاده کنید.

چگونه گره بزنیم؟
روسری را به دور گردن خود بکشید و یک سر آن را بیشتر از سر دیگر بگذارید
انتهای بلند را دور گردن خود بپیچید (یک بار برای متوسط ​​و دو بار برای روسری های طولانی تر)
طوری تنظیم کنید که انتهای آن کمی متقارن باشد
بسته بندی آن را برای خنک کننده های خنک نگه دارید و یا برای گرم شدن بیشتر آن را محکم کنید
بسته بندی ایده آل برای گرم ماندن و کنار هم قرار گرفتن شما. از یک روسری ضخیم استفاده کنید، اما خیلی ضخیم نیست ، زیرا از آنقدر سنگین می شوید که باد خوبی به شما ببخشد. صحبت از باد است ، این سبک برای آب و هوای باد بسیار مناسب است ، زیرا انتها با خیال راحت درون آن قرار می گیرند و از شما دور نخواهند شد. با روسری های متوسط ​​تا بلند استفاده کنید.

چگونه گره بزنیم؟
روسری را به دور گردن خود بکشید تا یک انتهای آن خیلی بیشتر از سر دیگر باشد
انتهای بلند را دور گردن بپیچید تا فقط نوک آن باقی بماند
هر دو انتها را به مواد بسته بندی شده بچسبانید (شما اساساً انتهای آن را پنهان می کنید)
گره کلاسیک:
این گره ای است که باید بدانید. از آن به عنوان گره یاد می شود زیرا به جای بسته شدن در جای خود "قفل" می شود (مثلاً The Easy One). این روش در هوای سرد به خوبی کار می کند زیرا گره کاملاً نزدیک گردن شما قرار می گیرد و بسته به مواد ، هم برای سبک های گاه به گاه و هم برای کسب و کار مناسب است. با روسری های بلند استفاده کنید.

چگونه گره بزنیم؟
روسری را از طول به دو نیم کنید روسری تا شده را روی گردن خود بکشید (باید یک طرف حلقه دار داشته باشید و یکی با دو انتهای آن) انتهای باز را بگیرید و آنها را از سوراخ حلقه دار بکشید تا گره محکم شود
رسمی
این دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید اگر روسری را با لباس رسمی خود جفت کنید. همچنین هنگامی که روسری شما بدون دردسر برای رنگ آمیزی رنگ پوشیده شود بسیار عالی عمل می کند. با روسری های کوتاه تا متوسط ​​استفاده کنید (بستگی به طول کت دارد).
چگونه گره بزنیم؟
روسری را زیر روپوش خود بکشید ، و مطمئن شوید که هر دو انتها متقارن هستند. انتهای آن را زیر روسری خود قرار دهید. با پوشیدن کت خود مطمئن شوید که فقط می توانید رنگ روسری را ببینید
شما روسری را که در اینجا درباره آن صحبت می کنیم می دانید - روسری دستباف بافتنی یا قلاب دوزی که با عشق ساخته شده است ، اما چیزی نیست که شما برای خود انتخاب کنید. معمولاً این روسری ها بسیار بزرگ هستند و این که چطور یک روپوش بپوشید این نیست که روز شنبه خود را چگونه می گذرانید. هایدی دارای یک بسته بندی است که پوشیدن هرگونه روسری از خاله ، مادربزرگ یا مادرشوهر مورد علاقه شما را آسان می کند. 
چگونه گره بزنیم؟
روسری را به دور گردن خود بکشید تا هر دو انتها پشت سر شما قرار بگیرد
از انتها عبور کرده و آنها را به جلو بیاورید
گره ای را برای ظاهری آرام تر یا وقتی که دیگر کاملاً نمی توانید گرما را تحمل کنید ، شل کنید. آن را محکم کنید تا واقعاً عشق را احساس کنید
لازم به یادآوری است که سبک و اعتماد به نفس فردی در انتخاب روشی بسیار مهم است. ما طرفدار بازی کردن و دیدن بهترین کارها هستیم ... و مادربزرگ هایمان هستیم!
چطور روسری خود را تمیز کنیم؟
روسری شما کثیف است. بچه ها ما سعی در سایه انداختن نداریم ، و شما تنها نیستید. در بحث شستشو ، لوازم زمستانی ما اغلب نادیده گرفته می شوند. این بهداشت ضعیف نیست خوب ، امیدواریم که نباشد.
این سلولهای پوستی ، روغنها ، ادکلن ، دریبل قهوه صبحگاهی و عطسه های گاه به گاه است که باعث می شود روسری ما مورد توجه قرار گیرد. و توجه کردن به آن سختی که فکر می کنید نیست. به آسانی پرتاب کردن پیراهن فلانل در ماشین لباسشویی آسان نیست ، اما چند دقیقه صرف شده می تواند روسری شما را دوباره زنده کند.
چطور دستمال را بشوییم
یک کاسه را با آب خنک و چند قطره از شامپوی کودک پر کنید. روسری خود را غرق کنید.ذبگذارید 10 دقیقه خیس بخورد. آب صابون را دور بریزید. برای شستشوی روسری آب خنک و تمیز اضافه کنید. این کار را تکرار کنید تا آب شفاف شود. آب آن را خالی کرده و به آرامی فشار دهید. روسری را صاف روی یک حوله تمیز بگذارید تا خشک شود. نکات اضافی تمیز کردن روسری 
مراقب باشید که کشش ، کشش یا کشیدن نداشته باشید زیرا این امر باعث می شود پارچه شکل خود را از دست بدهد.

از خشک کن خودداری کنید. خشک کن دوست شما نیست. خشک کن روسری شما را جمع می کند. 
یک قاشق چایخوری سرکه مقطر سفید به آب شستشوی خود اضافه کنید. سرکه از الیاف محافظت کرده و رنگ ها را زنده نگه می دارد. نگران بوی آن نباشید زیرا با خشک شدن روسری از بین می رود.
آیا فکر می کنید که این کار برای همیشه طول خواهد کشید و شستشوی زیر شیر آب به همان خوبی است؟ راحت تر خواهد بود ، اما اگر مستقیماً یک پارچه یا روسری بافتنی باشد ، ممکن است به پارچه آسیب برساند.

 

([[$parent.lstComments.length]]) نظر

[[item.name]]
[[item.created_at|pDate]]

[[answer.name]]
[[answer.created_at|pDate]]

ثبت نظر