در حال بارگذاری

انواع کفش مردانه

انواع کفش مردانه 
 قیمت بالای کفش به دلیل استفاده از مواد با کیفیت و طراحی لوکس آن است. یک مرد می تواند دنیا را روی دوش خود حمل کند، ولی کفش ها می تواند مرد را حمل کند. به همین دلیل انتخاب مناسب کفش از اهمیت بالایی برخوردار است.
کفش آکسفورد
یکی از بهترین کفش ها که هر مردی می تواند بپوشد آکسفورد است. منشا کفش آکسفورد از اسکاتلند و ایرلند است. در دانشگاه آکسفورد این کفش ها محبوبیت زیادی پیدا کرد، دانشجویان شورشی این کفش ها را به جای چکمه های بلند می پوشیدند. کفش های آکسفورد یکی از رسمی ترین نوع کفشی است که هر مردی می تواند داشته باشد، رایج ترین رنگ های این کفش، سیاه و قهوه ای است، کفش آکسفورد مشکی را می توان با هر کت و شلواری پوشید به شرط آنکه جوراب مشکی بپوشید، کفش های قهوه ای با هر رنگ جورابی می توانید بپوشید اما با کت و شلوار مشکی خیر. کفش های آکسفورد را فقط با شلوار پارچه ای بپوشید و به هیچ وجه با شلوار جین یا کتان استفاده نکنید.


کفش بروژ
این نوع کفش بسیار شبیه کفش آکسفورد می باشد. روی کفش بروژ دارای سوراخ هایی است که قبلا مردم ایرلند برای عبور از باتلاقها استفاده می کردند، اما درحال حاظر به هیچ عنوان برای عبور از آب و غواصی پیشنهاد نمی شود. این نوع کفش جایگزین خوبی برای آکسفورد است.
 

کفش جیرآکسفورد
این کفش ها تقریبا شبیه کفش های آکسفورد است. اگر می خواهید به کفش خود اهمیت دهید، بدون جوراب بروید زیرا منافذ باز جیر باعث نفش کشیدن بیشتر کفش می شود. کفش جیر یکی از ظریف ترین کفش های امروزی به حساب می آید و برای ماندگاری بالای آن به تمیز کردن و نگه داری روزانه این کفش دقت کنید.
 

کفش لوفر
اگر شما از وجود بند کفش خسته شدید و نمیخواهید وقتتان را با بستن بند هدر دهید کفش لوفر بسیار مناسب شما می باشد. کفش لوفر انعطاف پذیر، راحت و ظاهری شیک دارد. به همین دلیل برای مهمانی و جشن های شبانه انتخاب خوبی است. این کفش را می توان بدون جوراب پوشید. اگر خواستید با جوراب بپوشید حتما از جوراب مشکی استفاده کنید.
 

کفش قایقی
یکی دیگر از کفش های راحتی کفش قایقی است. چرم این کفش در اطراف پای شما قالب می شود و هیچ مشکلی ندارد. زیره های لاستیکی و آج مانند آن جلوگیری از لیزخوردن می کند.
 

کفش اسنیکر
کفش اسنیکر به کفش های ورزشی معروف هستند وبه راحتی می توانید برای پیاده روی و ورزش از این کفش ها استفاده کنید. کفش اسنیکر انواع مختلفی دارد: 1- کفش باشگاهی 2- کفش دویدن 3- کفش تمرین 4- کفش تنیس
 

صندل
یکی از راحت ترین کفش های روز به حساب می آید. این صندل ها کاملا غیر رسمی هستند. این مدل برای تیپ های اسپرت تابستان بسیار مناسب است. نکته اساسی این است که به هیچ عنوان هنگام استفاده از صندل جوراب نپوشید.

 

([[$parent.lstComments.length]]) نظر

[[item.name]]
[[item.created_at|pDate]]

[[answer.name]]
[[answer.created_at|pDate]]

ثبت نظر