در حال بارگذاری

انواع استایل از نظر کاربرد قسمت 2

انواع استایل از نظر کاربرد قسمت دوم 

استایل ورزشی (sport)
استایل ورزشی یک استایل راحت، در عین حال جذاب است. لگ های ورزشی، هودی ها و کتانی های راحت، المان های اصلی این استایل جذاب هستند. نکته قابل توجه در انتخاب لباس های ورزشی جنس آن است، الیاف طبیعی بهترین گزینه است. حال اگر کمی خلاقانه لباس ورزشی انتخاب کنید میتوانید استایلی فشن نیز داشته باشد. در کنار این موضوع یک لباس ورزشی مناسب، لباسی است که علاوه بر راحتی، بخوبی اندازه شما باشد و اندام شما را زیباتر نشان دهد و از تعرق زیاد بدن شما جلوگیری کند و آن را بخوبی جذب کند. لباس های نخی و یا نخ پنبه انتخاب مناسبی برای لباس های ورزشی هستند زیرا مانع تعرق زیاد بدن شده و تعرق را بخوبی جذب می کند در نتیجه از التهاب و سرخی پوست بدن در اثر تعرق جلوگیری می کند همچنین لباس های نخی در حین ورزش کردن خشک می مانند. در نهایت اینکه کفش در لباس ورزشی اهمیت بالایی دارد
استایل هنری (artisty)
استایل آرتیستی یا هنری استایلی منحصر به فرد به شمار می رود که نمایانگر شخصیت هر فرد و تجلی روحیه هنری در او است. طرفداران این سبک متفاوت از جامعه لباس میپوشند و با نگاه شخصی و خلاقیت مستقل نوع نگاه و باورشان را در لباس هایشان نشان میدهند. در این استایل هیچ محدودیتی وجود ندارد و رنگ ها و طرحها در کنار هم خالق اثری زیبا هستند. لباس های دست دوز، اکسسوری های دست ساز، چاپ های دستی، لباس های بافته شده، دوخت های سنتی و تزتینی همگی جزء جدایی ناپذیر این استایل است.
استایل اگزوتیک (exotic)
استفاده از هر چیز عجیب و ناآشنایی بدون هیچ محدودیتی، از ویژگی های استایل اگزوتیک است. در واقع محوریت این استایل بر جذابیت در عین عجیب بودن متمرکز است. انتخاب لباس های جسورانه با طرح های پیچیده با ترکیبی از رنگ های پرجنب و جوش و زیور آلات خاص و کفش های غیر معمول تعریفی شفاف و ایده آل برای این استایل است.این سبک با رنگ های غنی، گلدوزی، الگوهای زینتی، چاپ های جنگل، موزائیک ها و بافت های درخشان و جواهرات براق بسیار زیبا و چشم نواز است. دختران طرفدار این استایل از اکسسوری عجیب و خاص که شاید تا به حال کمتر کسی آن ها را دیده باشند استفاده و نظر همگان را به خود جلب می کنند.
استایل تام بوی (tomboy)
این استایل ویژه ی دخترانی با خصوصیات و سبک پوشش پسرانه است. استایلی راحت بدون لباس های تنگ و رسمی برای افرادی که به لباس های گشاد و یا مردانه علاقه مند هستند. پیراهن های اورسایز و سارافن های جلوباز رکن اصلی این استایل می باشد. پیراهن های مردانه ساده و راحت هستند و برای یک استایل غیر رسمی گزینه مناسبی هستند. در این استایل دختران سبک پسران لباس می پوشند. از اکسسوری های دخترانه  فاصله می گیرند با کفش های عروسکی دخترانه با پاشنه  های بلند خداحافظی می کنند. پیراهن های گل دار و توری خود را کنار می گذارند و از پیراهن های مردانه، شلوار جین، کفش های راحت و … استفاده  می کنند.
 

([[$parent.lstComments.length]]) نظر

[[item.name]]
[[item.created_at|pDate]]

[[answer.name]]
[[answer.created_at|pDate]]

ثبت نظر