در حال بارگذاری

کفش چرم کالج


کالج از آن کفش هایی است که همیشه و همه جا به کارمان می آید ؛ در گشت وگذارهای روزانه ، در دانشگاه و مدرسه و خلاصه هرجا که دلمان کفشی بخواهد که هم زیبا باشد هم راحت این گزارش نگاهی است ریزبینانه به دنیای کالج ها و یک راهنمای کامل اینکه چرا و چگونه اسمشون شد کالج از آن معماهای هزار توست . یکی می گوید نسب شان می رسد به برندی قدیمی به همین نام که برای اولین بار، حدود سال های 67،68 کفش های رنگی را وارد ایران کرد ، دیگری می گوید وقتی کفشی انتخاب اول دانشجوها باشد نامش هم میشود کالج و آن دیگری .... اما از هرجا آمده که آمده باشد مهم این است که آمده و ماندگار شده .پوشیدن کالج با همه راحتی و سادگی اش آدابی دارد ، مهم ترین آن هم این است که هر کالجی را با هر جورابی نمی شود پوشیدتک رنگ ، دقیقا همرنگ با کالج تان بروید .کفش های مردانه بر خلاف کفش های زنانه دارای مدل های متعدد ومتفاوتی نیستند و تنوع مدل کفش های مردانه در چند سبک مختلف خلاصه می گردد . یکی از انواع این سبک ها کالج مردانه و یا به عبارتی لوفر است . در فصل بهار وتابستان کفش کالجیکی از محبوب ترین کفش هایی است که برای آقایان وجود دارد .
 

یکی ازمزایای راحتی است . راحتی بدین معنا که کفش های کالج به سرعت پوشیده شده و به راحتی و در کمترین زمان ممکناز پا خارج می شوند . یعنی برای آقایان دردسر باز و بسته کردن بندهای کفش های ورزشی و همینطور کفش مردانه را نداردعلاوه بر راحتی در استفاده ، یکی از ویژگی های مهم کفش های کالج این است که به آسانی میتوان آن را با تیپ ها ،استایل هاو مدل های مختلف پوششی لباس مردانه ست و هماهنگ نمود . هرسال قبل از شروع فصل بهار ینی در اواخر فصل زمستان ویترین کفش فروشی های مردانه از مدل های متنوع کالج پر می شود .
این مساله نشان دهنده آن است که کفش کالج در واقع یک کفش فصلی به حساب می آید ؛ ینی شما می توانید در دو فصل گرم سال از این کفش استفاده نمایید و اکثر مدل های این کفش معمولا مناسب استفاده در فصول سرد سال نیستند.شاید بتوان گفت که از مهم ترین جذابیت های استفاده از کفش کالج هماهنگی این مدل کفش با سبک های مختلف درپوشش شلوارآقایان است .

شلوار های مناسب برای کالج مردانه
به طور کلی شلوارهایی که بخش انتهایی یا قسمت پایین ساق پای آن ها تنگ است را می توان به راحتی با کفش کالج ست نمود و شلوارهایی که با دمپاهای گشاد به صورت راسته طراحی شده اند اصلا مناسب استفاده کردن همراه با کفش کالج نیستند .همانطور که می دانید پوشیدن از شلوارهای کوتاه یا به قول معروف شلوارهای جین و همین طور شلوارک های کتان برای پوشش اسپرت خیابانی آقایان در فصل تابستان نیز مورد توجه طراحان قرار گرفته است .در این نوع پوشش با توجه به میزان اسپرت بودن تیپ کفش های اسپرت یا کفش های کالج مورد استفاده قرار می گیرد

([[$parent.lstComments.length]]) نظر

[[item.name]]
[[item.created_at|pDate]]

[[answer.name]]
[[answer.created_at|pDate]]

ثبت نظر