در حال بارگذاری

بررسی کیف لپ تاپ (قسمت دوم)

همانطور که در مقاله های پیش راجع به انواع کیف و کاربرد آن ها، جنس و ... صحبت کردیم و گفتیم که کیف ها برای مکان ها و کاربرد های مختلف متفاوت هستند و باید بر اساس نوع نیاز و کاربرد از آن ها استفاده شود.
کیف ها جزو بهترین اکسسوری و کامل کننده استایل می باشد. امروزه استفاده از کیف برای خانوم ها و آقایان بسیار ضروری می باشد. زیرا اقلام مورد نیاز روزانه و .. را میتوان به راحتی در آن جای دهند و حمل کنند.
 به طور مثال در مکان های عمومی و رسمی بهتر است از کیف های دستی از جنس چرم طبیعی استفاده کنید زیرا جلوه لوکس و رسمی تری دارد.
استفاده از لپ تاپ در محیط کار، محیط تحصیل، دانشگاه ویا مسافرت بسیار ضروری و مورد نیاز است پس باید برای حمل آن به نکاتی توجه کرد از جمله نوع مکان و زمانی که از آن استفاده میکند.
برای استفاده از لپ تاپ در محیط تحصیل و دانشگاه بهتر است از کیف لپ تاپی استفاده شود که سنگینی آن بر دوش یا دست نباشد و آسیبی به بدن وارد نشود پس بهتر است از کیف کوله در این مکان ها استفاده شود.
در محیط کار و مکان های رسمی و جلسات به دلیل رسمی بودن آن محیط و بیشتر استایل ها در این مکان ها کت شلوار و یا لباس های رسمی ست بهتر است از کیف دستی لپ تاپ از جنس چرم که با یک بند بلند بر روی دوش و یا دسته ای محکم و راحت برای حمل آن انتخاب کنید.
در ادامه مقاله به بررسی کیف های اداری لپ تاپی مشترک و کیف لپ تاپی 6 تکه مشترک اوسا کفاش می پردازیم.

 


کیف های لپ تاپی اوسا کفاش بسیار سبک و راحت و مناسب برای تمام اقشار جامعه می باشد. این دو کیف از چرم طبیعی گاوی با کیفیتی تهیه شده که بسیار با دوام و مقاوم در برابر هر آسیبی می باشند. 
این دو کیف لپ تاپی با سایزی مناسب برای انواع لپ تاپ ها تا سایز 15 اینچ را میتوان در آن جای داد. 
درون کیف از آستری چرم طبیعی و با کیفیتی تهیه شده و با قسمتی مخصوص لپ تاپ ضد ضربه طراحی و استفاده شده تا از لپ تاپ، تبلت و ... را از هر آسیب احتمالی جلوگیری کند.
درون این کیف همانطور که گفته شد به جز بخش مخصوص لپ تاپ از قسمت های مختلف دیگری برای  قرار دادن کتاب، اسناد و مدارک، فلش و وسایل الکترونیکی، کاغذ و... طراحی شده است.
برای حمل کردن و نگهداری از وسایل داخل کیف از بهترین نوع یراق آلات، زیپ ها از جنس برنج بسیار با کیفیت و با دوامی استفاده شده و همچنین برای حمل کردن آن ها از دسته و بندی بلند که بر روی دوش قرار میگیرد و سنگینی لپ تاپ را تقسیم میکند.
از این دو کیف که بسیار شیک و خاص طراحی شده است و مناسب برای استایل های رسمی و نیمه رسمی می باشد.
کیف های لپ تاپی مشترک مختص هم آقایان و هم خانوم هاست و هر دونفر میتوانند از آن استفاده کنند.


 

([[$parent.lstComments.length]]) نظر

[[item.name]]
[[item.created_at|pDate]]

[[answer.name]]
[[answer.created_at|pDate]]

ثبت نظر