در حال بارگذاری

بررسی کیف لپ تاپ (قسمت اول)

همراه داشتن لپ تاپ برای محل کار، تحصیل، مدرسه و ... برای برخی افراد بسیار مهم و ضروری می باشد. لپ تاپ ها معمولا در ابعاد و وزن های مختلفی تهیه و تولید میشوند و حمل کردن برخی بسیار راحت و ساده و برخی بسیار مشکل می باشد. برای راحتی در حمل لپ تاپ ها کیف های مختلف و در جنس و طرح های مختلفی وارد بازار شده اند. در این مقاله که با همت تیم مجموعه اوسا کفاش تهیه و تولید شده به بررسی انتخاب مناسب ترین کیف لپ تاپ می پردازیم. 
برای خرید یک کیف مناسب باید بسیار دقت داشته باشید که با طرح دستی آن راحت ترید یا کوله زیرا استفاده از کیف های نامناسب باعث میشود تا آسیب به کمر و گردن میشود.
اولین و مهم ترین نکته برای انتخاب کیف برای لپ تاپ سایز آن است. پس باید قبل از انتخاب و خرید کیف به سایز لپ تاپ خود بسیار دقت داشته باشید. اگر سایز دقیق لپ تاپ خود را که به اینچ است نمیدانید در اینترنت اسم لپ تاپ خود را جستجو کنید و اطلاعات آن را بدست آورید.
اگر با لپ تاپ به سر کار میروید و یا اگر در مکان های شلوغ و یا روزمره استفاده میکنید استفاده از کیف لپ تاپ هم بسیار متفاوت است. در محیط کار باید با استایل رسمی ظاهر شوید و استفاده از کیف لپ تاپ دستی بسیار مهم است اما اگر در مکان های غیر رسمی بودید، استفاده ازکوله پشتی بسیار توصیه میشود. 

راحتی کیف:

برای حمل کردن کیف داشتن بند شانه کافی نیست و باید بند ها برای شانه قابل تنظیم و همچنین دسته برای امنیت بیشتر و ضربه گیر برای جلوگیری از آسیب و خستگی کمر و درد می باشد. 

فضای مناسب :

کیف لپ تاپ نه تنها باید مناسب برای فضای مناسب برای لپ تاپ باشد بلکه باید مناسب برای کتاب، سند، فلش و ... باشد. 

کیفیت کیف:

به دلیل ارزشمند بودن وسایلی که در کیف لپ تاپ جای میدهید باید کیف از جنس و کیفیت قابل توجهی برخوردار باشد. 
برای نشان دادن شخصیت و ظاهری آراسته در مکان های رسمی بهتر است از کیف لپ تاپ دستی از جنس چرم طبیعی استفاده کنید. 

ظاهر کیف:

بسیاری از طراحان و تولید کنندگان کیف لپ تاپ بر این باورند که برای امنیت بیشتر برای دزدیده نشدن کیف بهتر است که ظاهر آن کمی متفاوت از کیف های سنتی معمول لپ تاپ  باشد . 
برای انتخاب رنگ کیف لپ تاپ باید بیشتر به رنگ های تیره فکر کنید تا رنگ های خیلی روشن زیرا به دلیل استفاده بیشتر از کیف لپ تاپ زودتراز بقیه کیفها کثیف میشود. در انتخاب کیف برای لپ تاپ خود به رنگ های خنثی مثل : مشکی، طوسی، سرمه ای و ... توجه داشته باشید. برای تمیز کردن و شست و شوی کیف های لپ تاپ به این نکته توجه داشته باشید که جنس کیف را شناخته و در هنگام شستن به آن دقت کنید. هرگز کیف ها را در لباس شویی نیندازید زیرا کاملا کارای خود را از دست میدهند. 

 

([[$parent.lstComments.length]]) نظر

[[item.name]]
[[item.created_at|pDate]]

[[answer.name]]
[[answer.created_at|pDate]]

ثبت نظر