در حال بارگذاری

نقش کیف در استایل

از مهمترین لوازم و اکسسوری در استایل خانوم ها کیف می باشد که باید در انتخاب رنگ، سایز، شکیل بودن و راحت بودن کیف توجه شود.
اگر بر حسب سلیقه به کیف های رنگارنگ علامندید باید کیفی را انتخاب کنید که در زمینه ان از رنگ های خنثی و یا مشکی و سفید استفاده شده باشد.
اما اگر لباس های رنگارنگ میپوشید باید از کیف های یک رنگ استفاده کنید تا استایلی شیک داشته باشید.
خانوم های میانسال و مسن باید کیف های با سایز کوچک و متوسط و با رنگ های تیره مانند مشکیف قهوه ای و... استفاده کنید و از رنگ های تند و زننده اجتناب کنید.
یکی دیگر از عواملی در انتخاب کیف اندازه قدتان است. اگر از آن دسته از افراد کوتاه قد هستید باید کیفی کوچک و ظریف به نسبت قدتان استفاده کنید و بلعکس اگر قد بلندی دارید میتوانید از هر نوع سایزی از کیف استفاده کنید.
کیف های از جنس پارچه بیشتر اسپرت و برای مکان های رسمی غیر قابل استفاده است و اگر قصد رفتن به مکان های رسمی دارید باید از کیفی چرمی کوچک با رنگ تیره استفاده کنید.
اما اگر همیشه میخواهید از یک کیف استفاده کنید و هزینه ای برای خرید کیف جدید نکنید سعی کنید کیفی با سایز متوسط و رنگی خنثی تهیه کنید تا بتوانید با هر استایلی آن را استفاده کنید.
طرفداران لباس های تیره و black dress باید از کیف های رنگی و شلوغ و پر طرح استفاده کنند، ولی اگر بخواهید یک استایل ساده داشته باشید انتخاب کیف های با یک طرح کوچیک رنگی مثل قرمز و زرد و... مناسب می باشد.
یکی از اصول استایلی زیبا استفاده از کیف و کفش هم جنس و هم رنگ می باشد به طور مثال اگر از کیف چرم گاوی استفاده میکنید نباید از کفش نابوک استفاده شود.
اگر بالا تنه درشتی دارید از کیف بلندی استفاده کنید که قسمت های ران و کمر را پوشش دهد و قسمت بالا تنه و پایین تنه با هم هماهنگ شود و درشتی آن کمتر به چشم بیاید.
اما اگر پایین تنه شما درشت است باید کیفی کوتاه استفاده کنید تا زیر بازو قرار گیرد و قسمت پایین تنه شما جلب توجه نکند.
اگر اندامی درشت و توپری دارید از کیف های بزرگ و بلند استفاده نکنید و درشتی اندام شما را چند برابر میکند و برعکس اگر لاغر اندام هستید انتخاب کیف های بزرگ بهترین گزینه می باشد.
کیف های کوچک و زیر بغلی برای همه افراد مناسب است و به کیف های زیر بغلی معروفند و امروزه بسیاری از آن استفاده میکنند.
نوجوانان و جوانان با توجه به سن آن ها و مکان های که میروند همیشه وسایل زیادی را با خود حمل میکنند و بیشتر از کیف های بزرگ و حجیم استفاده میکنند.
کیف های که شبیه چمدان های کوچک هستند و به اصطلاح به آن ها چمدانک گفته میشود بیشتر برای کسانی استفاده میشود که دنبال ظاهری خاص و متفاوت هستند.
کسانی که از درد شانه ها خود در هنگام استفاده از کیف رنج میبرند. به آن ها کیف های با بندهای پهن پیشنهاد میشود، زیرا وزن کیف را بیشتر بر روی شانه تقسیم میکند و کمتر درد به شانه منتقل میشود.

 

([[$parent.lstComments.length]]) نظر

[[item.name]]
[[item.created_at|pDate]]

[[answer.name]]
[[answer.created_at|pDate]]

ثبت نظر