در حال بارگذاری

کفش اسپورت مردانه شهسان

کفش اسپورت مناسب، یکی از وسایلی است که هر فرد باید داشته باشد ، است . کفش های اسپورت همیشه یک انتخاب عالی برای کسانی است که به راحتی و سلامت پای خود اهمیت می دهند. کفش های اسپورت ، برای پیاده روی و محیط های ورزشی، یک کفش اسپورت بسیار مناسب و کارآمد است . همچنین کسانی که در طول روز نیاز به پوشیدن لباس رسمی نیستند ، می توانند کفش اسپورت خود را با یک تیپ اسپورت ست کنند . کفش های اسپورت را میتوان با شلوار جین یا کتان و پیراهن یا تی شرت به سادگی ست کرد .
کفش اسپورت مردانه شهسان ، کفشی است که به دلیل ساختار خوب آن ، برای محل کار ، دانشگاه ، مدرسه ، باشگاه  بسیار مناسب می باشد .
اگر درطول روز مجبور به پیمودن مسافتی طولانی و یا ایستادن به مدت زیادی هستید . کفش اسپورت مردانه شهسان یک انتخاب بسیار مناسب است .

رویه

بخش مهم کفش ظاهر آن است که در نگاه اول مورد توجه قرار می گیرد .ظاهر کلی کفش، رویه آن می باشد . رویه به کار رفته شده در کفش اسپورت شهسان از جنس چرم طبیعی گاو می باشد . چرم طبیعی گاو ، استحکام بسیار خوب ، سطح صاف و یک دست و خاصیت تنفسی بسیار بالایی را دارا می باشد . در بین چرم های طبیعی مختلف ، چرم  طبیعی گاو پر طرفدار ترین چرم  برای تولید کفش می باشد .

آستری 

قسمت داخلی کفش را آستری آن شامل می شود . آستری مناسب به جلوگیری از ایجاد بیماری های پوستی پا کمک می کند . برای جلوگیری از تعریق بیش از حد پا و ایجاد رطوبت در کفش ، چرم طبیعی بز بهترین انتخاب برای آستری کفش است. خاصیت چرم بز، آنتی باکتریال بودن لطافت و استحکام مناسب می باشد .

 

زیره

بخش تکمیلی کفش را زیره تشکیل داده است و ستون کفش به حساب می آید . قسمت زیرین کفش که کمک به گرفتن فشار زمین به پا و کنترل مناسب در هنگام راه رفتن می کند . زیره کفش اسپورت شهسان از نوع ترمو می باشد . زیره ترمو جنس نرم و انعطاف پذیری دارد و دارای وزن نسبتا کمی است . ساختار آن به شکلی است که از انتقال حرارت زمین به پا جلوگیری می کند و امکان سایش و یا شکستگی درآن وجود ندارد . همچنین قدرت اصطکاک بالای آن سبب جلوگیری از لیز خوردن می شود .
با استفاده از یک کفی مناسب ، ساختار کفش اسپورت مردانه شهسان تکمیل و آماده پیاده روی و استفاده طولانی مدت می گردد.

 

([[$parent.lstComments.length]]) نظر

[[item.name]]
[[item.created_at|pDate]]

[[answer.name]]
[[answer.created_at|pDate]]

ثبت نظر