در حال بارگذاری

کفش اداری زنانه سپیده

کفش پاشنه بلند، یکی از کفش های زنانه است که هر خانم شیک پوشی حداقل یک جفت کفش پاشنه بلند در جاکفشی خود دارد.
کفش های پاشنه بلند معمولا برای مراسم رسمی و مهمانی, و همچنین محل کار مناسب است و آنها  را می توان با اکثر لباس های زنانه ست کرد و خانم ها در ست کردن کفش های پاشنه بلند دچار مشکلی نخواهند داشت. 
 کفش اداری زنانه سپیده، به دلیل ساختار آن مناسب برای محل کار و همچنین مناسبت های رسمی و غیر رسمی بسیار مناسب است. همچنین با پاشنه ی 5 سانتی متری آن می توان به عنوان یک کفش مجلسی استفاده نمود.

 

رویه

یکی از پر طرفدار ترین چرم هایی که برای رویه کفش استفاده می شود ، چرم طبیعی گاو است .
چرم استفاده شده در کفش اداری زنانه سپیده ، چرم طبیعی از پوست گاو می باشد. چرم طبیعی گاو ، دارای الیاف متراکم است ، دارای سطح صاف و در اصطلاح بدون گرین می باشد ( چرم گرین ، چرمی است که لایه لایه نشده و رویه آن نیز ساییده نشده باشد . ) و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است .

 

زیره

زیره کفش مهم ترین قسمت های کفش است که ستون کفش نامیده می شود. زیره به کار رفته در کفش اداری زنانه سپیده از نوع پلی یورتان (pu) است. زیره  pu دارای وزنی کم، انعطاف پذیری و قدرت اصطکاک بالا است. قدرت اصطکاک آن سبب جلوگیری از لیز خوردن می شود. همچنین از انتقال حرارت زمین به کفش جلوگیری می کند و امکان سایش و شکستگی در آن بسیار کم است.

آستری و کفی

آستری و کفی مناسب می تواند از ایجاد بیماری های قارچی و پوستی جلوگیری کنند.
آستر کفش اداری زنانه سپیده از چرم طبیعی بز می باشد. چرم طبیعی بز دارای خاصیت آنتی باکتریالی، بافت نرم، تنفس پذیر و استحکام بالایی دارا می باشد. به دلیل خاصیت تنفس پذیری چرم طبیعی بز، رطوبت در کفش نمی ماند و از ایجاد بیماری های پا جلوگیری می کند و خاصیت آنتی باکتریالی آن باعث جلوگیری از ایجاد بیماری های قارچی و عفونی می گردد.
همچنین استفاده از کفی مناسب در کفش، از تعریق بیش از حد پا و آسیب های آن جلوگیری می کند.
کفش اداری زنانه سپیده با رنگنبندی متنوع، مناسب برای تمام سنین و سلیقه ها می باشد.

 

([[$parent.lstComments.length]]) نظر

[[item.name]]
[[item.created_at|pDate]]

[[answer.name]]
[[answer.created_at|pDate]]

ثبت نظر