در حال بارگذاری

بررسی کفش مردانه سوشیانت

کفش سوشیانت ، جزو دسته کفش هایی است که مناسب برای استایل اداری و اسپرت می باشد ، و برای افرادی مثل کارمندان و معلمان ، دانشجویان و دانش آموزان که در طول روز در محل کار خود، مدت زمان زیادی راه می روند و یا می ایستند بسیار مناسب است.
رویه کفش ، مهم ترین قسمت پوشاننده پا است که ظاهر اصلی کفش را نیز می سازد. رویه کفش می تواند بلند ، کوتاه ، بند دار ، زیپ دار و یا ساده باشد و معمولا از جنسی ساخته می شود که علاوه بر انعطاف پذیری ، دوام ظاهری نیز داشته باشد.
جنس رویه استفاده شده در کفش سوشیانت از چرم گاو می باشد. استفاده از چرم طبیعی در کفش ، به دلیل تنفس پذیری بالا ، باعث می شود که پا در کفش تعریق کمتری داشته باشد و از بروز مشکلات پا جلوگیری کند. همچنین با استفاده از چرم گاو در کفش سوشیانت مقاومت آن بسیار بالا رفته و در نتیجه در صورت رسیدگی ، کفشی با دوام خواهد بود.

 

 

آستر استاندارد و با کیفیت ، همواره از ایجاد بیماری های قارچی و پوستی جلوگیری می کند و باعث  آرامش هنگام راه رفتن می شود.آستر استفاده شده در کفش سوشیانت از چرم بز می باشد. چرم بز ، نسبت به چرم گاو الیاف کمتری دارد ، سبک و نرم است و مقاومت بسار بالایی دارد. همچنین چرم بز علاوه بر خاصیت تنفس پذیری ، دارای خاصیت ضد حساسیت و آنتی باکتریال نیز می باشد.
بخش دیگر کفش که از اهمیت بالایی برخوردار است ، زیره کفش است . زیره کفش ، حکم ستون کفش را دارد و هیچ کفشی بدون زیره مناسب کامل نمی شود.زیره به کار برده شده در کفش سوشیانت ، از نوع ترمو است. سبک بودن ،انعطاف پذیری و قدرت اصطکاک بالا و عایق حرارتی ، از ویژگی های مهم زیره ترمو محسوب می شود.

 

 

کفی مناسب برای کفش ، به پیشگیری از وقوع بیماری های پا ، همچون خارپاشنه ، میخچه ، درد های زانو و کمر و ...  کمک می کند.
کفی طبی به قرار گیری پا در حالت مناسب در داخل کفش کمک می کند.استفاده از کفی طبی ، باعث می شود که ایستادن و راه رفتن های طولانی در طول روز ، صدمه ای به بدن وارد نکند و  فرد احساس خستگی نکند. کفش مردانه سوشیانت ، دارای کفی طبی می باشد باعث شده است که در کنار زیبایی خود ، کفش بسیار راحتی باشد .

 

([[$parent.lstComments.length]]) نظر

[[item.name]]
[[item.created_at|pDate]]

[[answer.name]]
[[answer.created_at|pDate]]

ثبت نظر