در حال بارگذاری

ست کردن لباس با کفش پاشنه بلند مناسب

هیچ استایلی بدون یک کفش مناسب تکمیل نخواهد شد .یکی از کفش های پر طرفدار و مورد علاقه خانم ها ، کفش پاشنه بلند است.کفش های پاشنه بلند برای موقعیت ها و تیپ های مختلف ، متفاوت است.
بر خلاف آقایان ، که ست کردن کفش و لباس آنها ساده است ،به دلیل تنوع زیاد کفش های پاشنه بلند و لباس خانم ها،ست کردن کفش مناسب با لباس کمی دشوار است.
در این مقاله به نکاتی می پردازیم که سختی ست کردن لباس و کفش پاشنه بلند مناسب کمتر شود.

 

 

اولین نکته ای که باید در نظر داشته باشد این است که استفاده از رنگ های طبیعی با سادگی خود، حالتی مدرن و در عین حال همیشگی دارند.
کفش های پاشنه بلند مشکی را می توانید با اکثر لباس ها ست کنید.اما کفش های رنگی قوانین خاص خودشان را دارند که کمی ست کردن لباس کمی سخت تر است.
کفش های پاشنه بلند و مجلسی با رنگ هایی مثل استخوانی،برنزه و یا بژ را به تناسب رنگ پوستتان انتخاب کنید تا پاهای شما را کشیده و قدتان را بلند تر نشان بدهد.
یکی از راه های ساده برای ست کردن کفش رنگی و لباس خود ،یک رنگ کردن رنگ لباس و کفشتان است.مثلا لباس زرد خود را با یک کفش پاشنه بلند زرد ست کنید.
همیشه هم نیاز نیست لباس و کفشتان یک رنگ باشد تا تیپ زیبایی داشته باشید.می توانید از رنگ هایی استفاده کنید ، که هیچ همخوانی با یکدیگر ندارند.
به طور مثال لباس مشکی خود را با یک کفش پاشنه بلند قرمز ، و یا کفش پاشنه بلند زرد خود را با لباس سورمه ای خود ست کنید.اما در انتخاب این رنگ ها باید دقت زیادی داشته باشید.
انتخاب رنگ نامناسب ممکن است شما را چاق  و یا کوتاه نشان دهد و تاثیر منفی بر روی تیپ شما می گذارد.
اگر رنگ لباس خنثی انتخاب کنید،دست شما برای انتخاب رنگ کفش پاشنه بلندتان باز است.به طور مثال می توانید لباس خاکستری خود را با کفش پاشنه بلند قرمز و یا صورتی ست کنید.
استفاده از کفش پاشنه بلند براق و درخشان هم با لباس های هم رنگ و یا مشکی هم باعث میشود شما در یک مهمانی بیشتر به چشم بیایید.اما دقت کنید که این نوع کفش ها برای استفاده روزانه مناسب نیست.
همچنین می توانید کفش پاشنه بلند رنگی خود را با یک شلوار جین ست کنید.این نوع تیپ اسپورت مورد پسند جوان هاست .مثلا شلوار جین آبی خود را با کفش پاشنه بلند قرمز ست کنید.
در نهایت ، انتخاب جنس کفش ، بسیار مهم است.چرا که هیچ چیز مثل یک کفش راحت و مناسب ، نمی تواند برای شما کاربردی باشد.مدل کفشی که انتخاب می کنید مهم نیست.مهم این است که پای شما در کفش احساس راحتی کند.زمانی که شما کفش زیبایی می پوشید،اما احساس راحتی در آن نمی کنید،ناراحتی در چهره شما نمایان می شود.
علاوه بر جنس کفش،انتخاب کفی کفش بسیار مهم است.استفاده از کفی های راحتی و استاندارد ، می توانند سلامت پای شما را تضمین کنند.

([[$parent.lstComments.length]]) نظر

[[item.name]]
[[item.created_at|pDate]]

[[answer.name]]
[[answer.created_at|pDate]]

ثبت نظر